Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ALBERTS, soffbord, Tibro, Made in Sweden, 1950/60-tal, fanérat i teak, fotavslutningar i mässing, höjd ca 57, 127x 52 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage.
677558
2019-09-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner