Alberts, bord, Tibro, 1950/60-tal i teak

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ALBERTS, soffbord, Tibro, Made in Sweden, 1950/60-tal, fanérat i teak, fotavslutningar i mässing, höjd ca 57, 127x 52 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage.

677558

2019-09-16