Spegel med konsol
Valmis
2019-09-16
677560
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SPEGEL med KONSOL, 1900-talets mitt, spegel i rokoko-stil, konsol med stenskivor, bronserade, spegel höjd ca 120 cm, bredd 52, konsolbord höjd ca 63, 58 x 27 cm.
Slitage. Spegel och konsol ej tillhörande