Spegel med konsol

Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL med KONSOL, 1900-talets mitt, spegel i rokoko-stil, konsol med stenskivor, bronserade, spegel höjd ca 120 cm, bredd 52, konsolbord höjd ca 63, 58 x 27 cm.

Slitage. Spegel och konsol ej tillhörande

677560

2019-09-16