Vitrinskåp Louis Seizestil
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, fanerat med valnöt, 1900-talets första hälft, Louis Seizestil, intarsiadekor, välvd front, beslag i mässing, invändigt med hyllplan i glas samt djuphäftad textilinredning, höjd ca 195, 86x45 cm, nyckel medföljer
Sprickor, slitage
677567
2019-09-19