Vitrinskåp Louis Seizestil

Vitrinskåp Louis Seizestil
Vitrinskåp Louis Seizestil
Vitrinskåp Louis Seizestil
Vitrinskåp Louis Seizestil
Vitrinskåp Louis Seizestil
Vitrinskåp Louis Seizestil
Vitrinskåp Louis Seizestil
Vitrinskåp Louis Seizestil
Vitrinskåp Louis Seizestil
Vitrinskåp Louis Seizestil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, fanerat med valnöt, 1900-talets första hälft, Louis Seizestil, intarsiadekor, välvd front, beslag i mässing, invändigt med hyllplan i glas samt djuphäftad textilinredning, höjd ca 195, 86x45 cm, nyckel medföljer

Sprickor, slitage

677567

2019-09-19