Spegellampett senempire

Spegellampett senempire
Spegellampett senempire
Spegellampett senempire
Spegellampett senempire
Spegellampett senempire
Spegellampett senempire
Spegellampett senempire
Spegellampett senempire

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETT, förgylld och bronserad, 1800-talets mitt, senempire, dekor av bladbård samt äggstav, för två ljus, ca 69x82 cm

Senare bronsering/förgyllning

677573

2019-09-19