Bokskåp 1800-talets mitt
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BOKSKÅP, fanerat med mahogny och pyramidmahogny, 1800-talets mitt, eklektisk stil (senempire, nyrokoko, nyrenässans), understycke med lådor och hyllinredning, nyckelskyltar i pärlemor, höjd ca 237, 124x48 cm
Märken, repor, fanerbortfall, skadad nyckelskylt
677576
2019-09-19