Matsalsbord senempire

Matsalsbord senempire
Matsalsbord senempire
Matsalsbord senempire
Matsalsbord senempire
Matsalsbord senempire
Matsalsbord senempire
Matsalsbord senempire
Matsalsbord senempire

Klubbat för:

8 400 SEK

6 000 SEK

MATSALSBORD, fanerat med mahogny, 1800-talets mitt, senempire, sargen med dekor av pärlstav, svarvade ben med kannelyr, på hjultrissor, utdragbart, höjd ca 76, diameter ca 149 cm

Repor, slitage, bordet kan bli ca 5 m i utdrag, iläggsskivor saknas

677577

2019-09-19