KLM flaskor

KLM flaskor
KLM flaskor
KLM flaskor
KLM flaskor
KLM flaskor
KLM flaskor
KLM flaskor
KLM flaskor
KLM flaskor
KLM flaskor
KLM flaskor
KLM flaskor
KLM flaskor
KLM flaskor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLASKOR, 67 st, 1900-talets andra hälft, i form av byggnader, porslin, Blue Delft, tillverkade för KLM av Bols, höjd ca 8-11 cm

Nagg kan föremkomma, delvis dubbletter

677595

2019-09-16