Bertil Lundgren skulptur

Bertil Lundgren skulptur
Bertil Lundgren skulptur
Bertil Lundgren skulptur
Bertil Lundgren skulptur
Bertil Lundgren skulptur
Bertil Lundgren skulptur
Bertil Lundgren skulptur
Bertil Lundgren skulptur

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

BERTIL LUNDGREN, skulptur, Rörstrand, träsockel, signerad, höjd 17 cm

Zustandsbeschreibung

Sedvanligt slitage

677596

2019-09-20