Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
BERTIL LUNDGREN, skulptur, Rörstrand, träsockel, signerad, höjd 17 cm
Zustandsbeschreibung
Sedvanligt slitage
677596
2019-09-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner