Roland Svensson litografi
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Öhamn", motiv från Borstö, signerad Roland S., onumrerad, daterad Oktober 1967, färglitografi, ca 33x47 cm
Ingår i temaauktion Roland Svensson
Ej examinerad ur ramen
677597
2019-09-23