Roland Svensson färglitografi
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarberget i Norrpada", signerad Roland S., provtryck med korrigerinar i krita, färglitografi och krita, ca 24x33 cm
Ingår i temaauktion Roland Svensson
Ej examinerad ur ramen
677608
2019-09-23