Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarberget i Norrpada", signerad Roland S., provtryck med korrigerinar i krita, färglitografi och krita, ca 24x33 cm

Ingår i temaauktion Roland Svensson

Ej examinerad ur ramen

677608

2019-09-23