Lars Lerin färgetsning

Lars Lerin färgetsning
Lars Lerin färgetsning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): komposition, färgetsning, signerad, daterad 05 samt nureram 1/3, plåtstorlek 20,5 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

677610

2019-09-22