Carl F. Christiansen Köpenhamn shaker i nysilver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL F. CHRISTIANSEN, Köpenhamn, verksam 1943-1963, Shaker, nysilver, 1940-tal, höjd ca 26 cm

3 st coctailglas medföljer, invändigt med ytslitage samt ett med buckla

677614

2019-09-16