Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
GRETA KNUTSON TZARA (1899-1983): Stilleben, olja på duk, signerad, 33 x 55 cm.
Zustandsbeschreibung
677616
2019-09-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner