Greta Knutson Tzara oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

GRETA KNUTSON TZARA (1899-1983): Stilleben, olja på duk, signerad, 33 x 55 cm.

Zustandsbeschreibung

677616

2019-09-22