Hörnskåp 1900-tal

Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets början, vitmålat, invändigt med krokar, spegeldörr, höjd 182, 75x48 cm

Slitage

677617

2019-09-16