Man Ray färglitografi

Man Ray färglitografi
Man Ray färglitografi
Man Ray färglitografi
Man Ray färglitografi
Man Ray färglitografi
Man Ray färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAN RAY(1890-1976): Komposition med päron,
färglitografi signerad med monogram och numrerad 105/120, 46x39 cm

Något gulnad

677619

2019-09-16