Bruno Mathsson fåtölj Jetson

Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Bruno Mathsson fåtölj Jetson

Klubbat för:

5 800 SEK

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, formgiven 1969, förkromad benställning, canvas, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, armstödets tyg med skador, skadad list under sitsen

677651

2019-09-16