Klubbat för:
5 800 SEK
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, formgiven 1969, förkromad benställning, canvas, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, armstödets tyg med skador, skadad list under sitsen
677651
2019-09-16