Soffa samt fåtölj Stouby

Soffa samt fåtölj Stouby
Soffa samt fåtölj Stouby
Soffa samt fåtölj Stouby
Soffa samt fåtölj Stouby
Soffa samt fåtölj Stouby
Soffa samt fåtölj Stouby
Soffa samt fåtölj Stouby
Soffa samt fåtölj Stouby
Soffa samt fåtölj Stouby
Soffa samt fåtölj Stouby
Soffa samt fåtölj Stouby
Soffa samt fåtölj Stouby

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SOFFGRUPP, 2 dlr, Stouby, Danmark, 1900-talets andra hälft, bestående av: soffa, fåtölj, stomme i rödbetsat trä, klädsel i buffelskinn, soffan längd ca 150 cm, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

677654

2019-09-16