Lillemor Mannerheim fisktallrikar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

LILLEMOR MANNERHEIM, fisktallrikar, 6 st., modell Västkust, porslin, motiv av fisk och skaldjur, 1900-talets andra hälft, Upsala Ekeby Gefle, diameter 24,5 cm

Bruksslitage, smärre repor

677656

2019-09-16