Snapsglas i silver

Snapsglas i silver
Snapsglas i silver
Snapsglas i silver
Snapsglas i silver
Snapsglas i silver
Snapsglas i silver

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

350 EUR

SNAPSGLAS, 12 st., sterlingsilver, invändigt förgyllda, Sovjetunionen, finska importstämplar 1988, höjd 8,5 cm, total vikt ca 500 g, orginaletui

677660

2019-09-21