Glasbord

Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASBORD, 1900-talets andra hälft, ovalt, underrede i bok med klar glasskiva, höjd ca 53, längd 137, bredd 90 cm

Smärre slitage

677661

2019-09-16