Bord
2019-09-16
677662
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 1800-tal, bemålat underreden, benställning med H-kryss, höjd 77, 130x45 cm
Senare bemålning, ytskador, slitage