Andreas Hansen skrivbord

Andreas Hansen skrivbord
Andreas Hansen skrivbord
Andreas Hansen skrivbord
Andreas Hansen skrivbord
Andreas Hansen skrivbord
Andreas Hansen skrivbord
Andreas Hansen skrivbord
Andreas Hansen skrivbord
Andreas Hansen skrivbord
Andreas Hansen skrivbord
Andreas Hansen skrivbord
Andreas Hansen skrivbord
Andreas Hansen skrivbord
Andreas Hansen skrivbord

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDREAS HANSEN, skrivbord med uppsats, Hadsten Träindustri, Danmark, 1900-talets slut, körsbär, delvis läderklädd skrivyta, höjd ca 105, 80x146 cm

Bruksslitage

677664

2019-09-16