Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÄNK, 1900-talets slut, bemålat i grått, 4 lådor och 2 skåpspar, dragknoppar i trä, höjd ca 97, 208x52 cm, nyckel finns
Senare bemålning, slitage
677666
2019-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här