Bertil Vallien vas
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BERTIL VALLIEN, vas, blästrat klarglas, 1900-talets andra hälft, med applicerad dekor i vit metall, ´´1979 samt JFE´´, signerad B Vallien, Boda-Åfors numrerad, V42.170 samt med Ikaros-märkt, höjd ca 18 cm
Smärre slitage
677672
2019-09-16