Bertil Vallien vas

Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BERTIL VALLIEN, vas, blästrat klarglas, 1900-talets andra hälft, med applicerad dekor i vit metall, ´´1979 samt JFE´´, signerad B Vallien, Boda-Åfors numrerad, V42.170 samt med Ikaros-märkt, höjd ca 18 cm

Smärre slitage

677672

2019-09-16