Josef Frank stolar Svenskt Tenn

Klubbat för:

10 500 SEK

10 000 SEK

JOSEF FRANK, stolar, 4 st., fanerade med mahogny, Firma Svenskt Tenn, 1960-tal, modellnummer 1165, genombruten ryggbricka med rotting, beige skinnklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, repor, märken, klädsel med skador/sprickor

677673

2019-09-18