Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, allmoge, 1800-tal, välvt lock, handtag och beslag i smide, bemålad blå samt med blomsterkrans och initialerna ABW samt årtalet 1844, nyckel finns höjd ca 60 samt 116x56 cm

Bruks och ålderselaterat slitage

677681

2019-09-16