Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
EDVIN OLLERS (1888-1959): Landskapsmotiv, signerad och daterad Edvin Ollers 1940, akvarell, 58x47 cm
Ej examinerad ur ramen
677688
2019-09-16