Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUSTAFSBERG, "Ariadne", figurin, parian, efter original av J. H. von Danecker, omkring sekelskiftet 1900, höjd ca 32, längd 28 cm
Nagg, slitage, en fot med avslag
677689
2019-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här