Gustafsberg Ariadne parian

Gustafsberg  Ariadne parian
Gustafsberg  Ariadne parian
Gustafsberg  Ariadne parian
Gustafsberg  Ariadne parian
Gustafsberg  Ariadne parian
Gustafsberg  Ariadne parian
Gustafsberg  Ariadne parian
Gustafsberg  Ariadne parian
Gustafsberg  Ariadne parian
Gustafsberg  Ariadne parian

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

GUSTAFSBERG, "Ariadne", figurin, parian, efter original av J. H. von Danecker, omkring sekelskiftet 1900, höjd ca 32, längd 28 cm

Nagg, slitage, en fot med avslag

677689

2019-09-16