Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
KANDELABRAR, 1 par, silver, 1900-tal, för tre ljus, senbarockstil, importstämplar, höjd ca 27, längd 32 cm
Fyllda med gips, smärre slitage
677703
2019-09-16