Kandelabrar silver 1900-tal

Kandelabrar silver 1900-tal
Kandelabrar silver 1900-tal
Kandelabrar silver 1900-tal
Kandelabrar silver 1900-tal
Kandelabrar silver 1900-tal
Kandelabrar silver 1900-tal
Kandelabrar silver 1900-tal
Kandelabrar silver 1900-tal
Kandelabrar silver 1900-tal
Kandelabrar silver 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, silver, 1900-tal, för tre ljus, senbarockstil, importstämplar, höjd ca 27, längd 32 cm

Fyllda med gips, smärre slitage

677703

2019-09-16