Asta Holmberg oljemålning

Asta Holmberg oljemålning
Asta Holmberg oljemålning
Asta Holmberg oljemålning
Asta Holmberg oljemålning
Asta Holmberg oljemålning
Asta Holmberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTA HOLMBERG (1900-1982): ´´Nr 1 Spansk Landskap´´, signerad Asta Holmberg samt a tergo, olja på duk, ca 58x66 cm

Smärre slitage

677704

2019-09-16