Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, elektrifierad, stomme i bronserad zink samt porslin med floral dekor, kupa i frostat och bemålat glas med floral dekor, höjd ca 62 cm

Kupan möjligen ej original, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

677710

2019-09-16