Nyrokokosoffa

Nyrokokosoffa
Nyrokokosoffa
Nyrokokosoffa
Nyrokokosoffa
Nyrokokosoffa
Nyrokokosoffa
Nyrokokosoffa
Nyrokokosoffa
Nyrokokosoffa
Nyrokokosoffa

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1800-talets slut, nyrokoko, stomme i fanerad i mahogny, stoppad sits och rygg klädd i grön ulltextil, sitthöjd ca 40 cm, längd ca 162 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

677716

2019-09-16