Karmstolar blandstil

Karmstolar blandstil
Karmstolar blandstil
Karmstolar blandstil
Karmstolar blandstil
Karmstolar blandstil
Karmstolar blandstil
Karmstolar blandstil
Karmstolar blandstil
Karmstolar blandstil
Karmstolar blandstil
Karmstolar blandstil
Karmstolar blandstil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första kvartal, blandstil med inslag av Karl-Johan och Jugend, stomme fanerad i mahogny med skuren dekor, stoppade sitsar klädda i randig ulltextil, sitthöjd ca 48 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

677718

2019-09-16