Hörnskåp 1800-tal

Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, 2 delat, daterat 1808, allmoge, krackelyrbemålad furu, invändigt med hyllplan, höjd 221, bredd 106, djup 60 cm

Bruks- och åldersrelaterat sltiage

677720

2019-09-16