Cigarettetui Ryssland

Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CIGARETTETUI, silver, niello, Alexander Egorov, Moskva 1895, invändigt förgylld, ca 9,5 x 5,5 cm, vikt ca 108 g

Repor

677723

2019-09-16