Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, England, 1800-talets början, 3 lådor med utdragbar skiva, mahognyfanér, höjd ca 87, 101x50 cm
Repor, märken, fanéravslag
677728
2019-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här