Teaksideboard
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets tredje kvartal, stomme fanerad i teak, på svärtad benställning samt. med svärtade detaljer, med 2 skåpdörrar, 3 byrålådor samt. fällbar klaff i sargen, höjd ca 104 cm, yttermått ca 150x45 cm
Bruksslitage
677731
2019-09-16