Klubbat för:
1 600 SEK
1 000 SEK
DALAHÄSTAR, 10 st, trä, mestadels Nils Olsson, Nusnäs, 1900-talets andra hälft, delvis etikettmärkta, höjd ca 3-17 cm
Smärre slitage
677743
2019-09-16