Dalahäst Nusnäs

Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs
Dalahäst Nusnäs

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

DALAHÄSTAR, 10 st, trä, mestadels Nils Olsson, Nusnäs, 1900-talets andra hälft, delvis etikettmärkta, höjd ca 3-17 cm

Smärre slitage

677743

2019-09-16