Christineholm

Christineholm
Christineholm
Christineholm
Christineholm
Christineholm
Christineholm
Christineholm
Christineholm
Christineholm
Christineholm
Christineholm
Christineholm
Christineholm
Christineholm

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTINEHOLM, "Carl von Linné", kryddburkar, 12 st, porslin, Fyrklövern, 1900-talets slut, höjd ca 14 cm

Smärre slitage, medföljer certifikat från Svenska Linnésällskapet

677745

2019-09-16