Vägglyktor från Klassiska Lyktor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLASSISKA LYKTOR, vägglampor 1 par, 1900-talets andra hälft, typ 321, mässing, för två ljus vardera, etikettmärkta, ca 27x25 cm

Smärre slitage, lamphållare med fläckar

677747

2019-09-26