Kista 16/1700-tal

Kista 16/1700-tal
Kista 16/1700-tal
Kista 16/1700-tal
Kista 16/1700-tal
Kista 16/1700-tal
Kista 16/1700-tal
Kista 16/1700-tal
Kista 16/1700-tal
Kista 16/1700-tal
Kista 16/1700-tal
Kista 16/1700-tal
Kista 16/1700-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTA, 16/1700-tal, ek, skuren dekor, front med kyrkfönster med intarsia, beslag och handtag i smide, höjd ca 61, 132 x 65 cm

ej orginallås, lås defekt, slitage, märken

677773

2019-09-24