Vikskärm Japan

Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan
Vikskärm Japan

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM, Japan, 1900-talets första hälft, ramar i skuret, sidenbroderier, varav 2 skärmar med klädda baksidor, delvis på hjul, 3 st mått 195x60 cm vardera, 1 skärm mått 195x70 cm

Slitage med skador och fläckar, skruv till vinkeljärn saknas

677780

2019-09-19