Vikskärm Japan
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIKSKÄRM, Japan, 1900-talets första hälft, ramar i skuret, sidenbroderier, varav 2 skärmar med klädda baksidor, delvis på hjul, 3 st mått 195x60 cm vardera, 1 skärm mått 195x70 cm
Slitage med skador och fläckar, skruv till vinkeljärn saknas
677780
2019-09-19