Arne Vodder
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNE VODDER, matbord, Sibast möbler, Danmark, 1950-60-tal, fanérat med jakaranda, 2 iläggsskivor, höjd 73, 200 x 100 cm, iläggsskivorna 50 x 100 cm vardera, cites intyg medföljer
Bruksslitage
677784
2019-09-16