Arne Vodder

Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARNE VODDER, matbord, Sibast möbler, Danmark, 1950-60-tal, fanérat med jakaranda, 2 iläggsskivor, höjd 73, 200 x 100 cm, iläggsskivorna 50 x 100 cm vardera, cites intyg medföljer

Bruksslitage

677784

2019-09-16