Trymå / spegel nyrenässans

Trymå / spegel nyrenässans
Trymå / spegel nyrenässans
Trymå / spegel nyrenässans
Trymå / spegel nyrenässans
Trymå / spegel nyrenässans
Trymå / spegel nyrenässans
Trymå / spegel nyrenässans
Trymå / spegel nyrenässans
Trymå / spegel nyrenässans
Trymå / spegel nyrenässans

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRYMÅ, fanérad i valnöt, 1800-talets slut, nyrenässans, skuren dekor, konsolbord med stenskiva, höjd ca 253+55 cm

Slitage, sprickor

677787

2019-09-17