Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SÄNGBORD, 1940-tal, betsad björk, skiva i marmor, dragknoppar i trä, höjd ca 73, 40x40 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
677798
2019-09-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner