Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SÄNGBORD, 1940-tal, betsad björk, skiva i marmor, dragknoppar i trä, höjd ca 73, 40x40 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

677798

2019-09-18